НАУЧНА КОНФЕРЕНЦИЯ „(НЕ)ПОЗНАТИЯТ ЙОВКОВ“ ПО ПОВОД 140 ГОДИНИ ОТ РОЖДЕНИЕТО НА ПИСАТЕЛЯ

РЕГИОНАЛЕН   ИСТОРИЧЕСКИ   МУЗЕЙ ДОБРИЧ

ПОКАНА

Уважаеми колеги,

Регионален исторически музей – Добрич, Община град Добрич и Исторически музей – Генерал Тошево Ви канят на научната конференция „(Не)познатият Йовков“ по повод 140 години от рождението на писателя.

Форумът ще се състои на 30 септември – 1 октомври 2020 г. в гр. Добрич.Докладите да бъдат с обем до 15 страници на Times New Roman, 12 pt; цитиране под линия на всяка страница. Време за представяне – до 15 минути. Предвижда се издаване на сборник от конференцията.

Командировъчните са за сметка на участниците.

Заявки за участие се приемат до 30 юни 2020 г.

При невъзможност форумът да се проведе реално, ще се предвиди виртуалното му реализиране.

За контакти: e-mail: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. ; тел. 058/ 602 213, 0884 311 492; Дом-паметник „Йордан Йовков“, гр. Добрич 9300, п. к. 131.

Координатори: Кремена Митева, Магдалена Трифонова.