ЗАПИТВАНЕ

РЪКОВОДИТЕЛ ПРОЕКТ NETWORLD

РЕГИОНАЛЕН ИСТОРИЧЕСКИ МУЗЕЙ - ДОБРИЧ

Добрич, 18.10.2017

ОТНОСНО: Оферта за услуга, свързана с ландшафтни дейности на територията на обект Военно гробище - музей.

УВАЖАЕМИ Г-Н/Г-ЖО,

Регионален исторически музей – Добрич е партньор по Проект Networld, Програма „Дунав” 2014 – 2020. Проектът е посветен на опазването и популяризирането на културното наследство от Първата световна война (ПСВ) и е насочен към един от обектите на Музея – Мемориален комплекс „Военно гробище“ като най-емблематичен и представящ събитията по време на „Добричката епопея”. За целите на проекта следва да бъдат извършени ландшафтни дейности за подобряване на състоянието на музейния обект. В тази връзка Ви изпращаме прикачен файл с Количествена сметка, като Ви молим в срок от три работни дни, да ни изпратите Ваша оферта. Моля, упоменете срок на валидност на офертата и данни на фирмата, която представлявате.

Надявам се на ползотворно сътрудничество.

С УВАЖЕНИЕ!

Надежда Иванова

Ръководител проект

РИМ – Добрич